IMG_4207

З 03 по 07 квітня 2017 року в коледжі з метою розвитку, поглиблення інтересу до вивчення економічних дисциплін, виховання фахівця та організатора бізнесу проведено традиційний Тижневик економічних наук.

Розпочато Тижневик випуском стіннівок з економічної тематики. Нагороду за кращу стіннівку отримала група ФК,ОД -21.

04 квітня була організована екскурсія на підприємство «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед». Працівники підприємства поділилися досвідом зі студентами щодо побудови успішної організаційної та виробничої структури підприємства, розповіли про ведення бізнесу на сьогодні.

Також для студентів випускного курсу було проведено зустріч із працівниками ПАТ «А-банк», а для студентів ІІ-го курсу — олімпіаду з економіки.

05 квітня між командами студентів коледжу відбулися спортивні змагання з міні-футболу, віджимання  штанги лежачи та стрибків на скакалці. Призові місця зайняли група ЗВ,БС – 31, студент ІІІ курсу Король Владислав та студентка І курсу Біровчак Ніколлета.

Завершився Тижневик науково-практичною конференцією студентів на тему «Рік 2017 – рік Японії в Україні».

Переможцям  проведених заходів вручені грамоти від імені оргкомітету коледжу та від нашого давнього партнера – редакції журналу «Все про бухгалтерський облік».